Banesa përfshihet nga flakët, humb jetën 67-vjeçari

Banesa përfshihet nga flakët, humb jetën 67-vjeçari

Një 67-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një zjarri që ka rënë në një banesë në lagjen 5 të qytetit të Korçës. Viktima është E.R. 67 vjeç që mendohet se humbi jetën si pasojë e asfiksisë. Zjarri në banesë

Lexo artikullin e plotë
Shpërtheu zjarr në një parking, digjen 3 vetura

Shpërtheu zjarr në një parking, digjen 3 vetura

Sot, pas mesnatës policia ka njoftuar se janë djegur tre vetura teksa kanë qenë të parkuara në parking në lagjen Aerodrom të Shkupit. Veturat janë BMW në pronësi të R.M.(47) nga Shkupi, Ford Fiesta në pronësi të D.Gj.(67) nga Shkupi,

Lexo artikullin e plotë
Zjarri shkatërron rreth 1 mijë shtëpi, Joe Biden shpall katastrofën në Kolorado

Zjarri shkatërron rreth 1 mijë shtëpi, Joe Biden shpall katastrofën në Kolorado

Deri në 1000 shtëpi mund të jenë shkatërruar në zjarrin rekord që përfshiu një zonë të Kolorados ngjitur me Malet Shkëmbore. Presidenti Joe Biden e shpalli situatën një katastrofë dhe ekspertët thanë se kriza klimatike dhe zgjerimi periferik kontribuan në

Lexo artikullin e plotë
Tetovë, makina përfshihet nga flaka

Tetovë, makina përfshihet nga flaka

Dje (02-janar) rreth orës 17:40 në SPB Tetovë është raportuar se duke lëvizur në rrugën “Blagoja Toska” në drejtim të rrugës “Iliria” në Tetovë, ka marrë flakë vetura “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës pronë dhe drejtuar nga B.B. (29)

Lexo artikullin e plotë