Zhduket i riu. Një vit më parë humbi dhe motra

Zhduket i riu. Një vit më parë humbi dhe motra

Zhduket një i ri nga Ballshi. 35-vjeçari është Erald Mejdani, i cili është zhdukur në mënyrë misterioze që nga 9 janari. Për herë të fundit ka komunikuar me të ëmën. 35-vjeçari po kthehej për në shtëpi, pasi ishte kapur nga

Lexo artikullin e plotë
Lajmi mirë: Foshnja e humbur ribashkohet me familjen

Lajmi mirë: Foshnja e humbur ribashkohet me familjen

Një djalë i vogël, i ndarë nga prindërit e tij në kaosin e evakuimit amerikan nga Afganistani, më në fund u ribashkua me familjen e tij. Talibanët sapo kishin marrë kontrollin e vendit në gusht dhe shumë afganë po përpiqeshin

Lexo artikullin e plotë
Zhduket një person

Zhduket një person

Një person është zhdukur në Prizren, rastin në polici e ka raportuar babai i tij. “Prizren 01.01.2022-19:56 Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga data e cekur ka dalur nga shtëpia djali i ti. Dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e tij”,

Lexo artikullin e plotë
Zhduket 63-vjeçari, vëllai e kërkon në polici: Vuan nga shëndeti mendor

Zhduket 63-vjeçari, vëllai e kërkon në polici: Vuan nga shëndeti mendor

Një 63-vjeçar, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor, është larguar prej dy ditësh nga banesa dhe nuk është kthyer më. Kallëzimin e ka bërë në polici vëllai i tij. Ai denoncoi se i vëllai, G. A., banues në

Lexo artikullin e plotë