Dridhjet e fuqishme të tërmetit të mbrëmshëm në Manastir

Dridhjet e fuqishme të tërmetit të mbrëmshëm në Manastir

Mbrëmë në kufirin mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë ka pasur tërmet të fuqishëm i cili është ndjerë në gjithë ballkanin, njofton Telegrafi Maqedoni. Tërmeti ka qenë i fuqishëm prej 5,6 shkallë të Rihterit dhe ka shqetësuar të gjithë në orën 23:54

Lexo artikullin e plotë