Kthehu në faqen kryesore

Tag "The Park Festival"

The Park Festival, katër netë me radhë festë në Gostivar!

The Park Festival, katër netë me radhë festë në Gostivar!

Edhe këtë vit Gostivari do të jetë nikoqir i shumë emrave të njohur të muzikës falë The Park Festival, i cili për herë të katërt, në datat 21, 22, 23 dhe 24 korrik do të mbahet në parkun e qytetit

Lexo artikullin e plotë