Back to homepage

Tag "Tetovë"

Policia arreston 3 persona pasi u gjeti drogë!

Policia arreston 3 persona pasi u gjeti drogë!

Mbrëmjen e djeshme (12-shtator) rreth orës 21:30, në rrugën “Ivo Lola Ribar” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personat J.Z.(25), A.J.(28) dhe M.M.(21), të tre nga Tetova. Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe në automjetin

Read Full Article
Policia arreston 20-vjeçarin

Policia arreston 20-vjeçarin

Pjestarët e policisë e SPB Tetovë, dje (12-shtator) rreth orës 19:00, në rrugën “Iliria” në Tetovë, kanë privuar nga liria 20-vjeçarin A.J. nga Kamnjani i Tetovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të

Read Full Article