Kthehu në faqen kryesore

Tag "Rozeta Hajdari"

Policia jep detaje për aksidentin që e shkaktoi minstrja Hajdari

Policia jep detaje për aksidentin që e shkaktoi minstrja Hajdari

Policia e Kosovës sot dha detaje lidhur me aksidentin që e shkaktoi dje ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari. Policia informoi se dje në rrugën Vicianum, në Prishtinë, një e dyshuar femër kosovare përderisa ishte duke drejtuar veturën,

Lexo artikullin e plotë