Back to homepage

Tag "Ridvan Ibraimi"

U arrestuan tre personat në lidhje me sulmin fizik ndaj kryetarit të Haraçinës

U arrestuan tre personat në lidhje me sulmin fizik ndaj kryetarit të Haraçinës Updated

Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar tre persona në lidhje me sulmin fizik që ka ndodhur sot ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, transmeton Portalb.mk. “Punonjësit policor kanë arrestuar R.A., R.A. dhe B.A. pas kallëzim penal paraprak

Read Full Article
Incidenti fizik, sqarohet kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi 

Incidenti fizik, sqarohet kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi 

Kryetari i komunës së Haraçinës Ridvan Ibraimi ka reaguar ndaj sulmit të sotëm që u bë ndaj ti. Ai shprehet që agresorët pa asnjë paralajmërim e sqarim, grupi menjëherë e ka sulmuar, sulm i cili fillimisht ishte verbal, e më

Read Full Article
Është sulmuar fizikisht kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi

Është sulmuar fizikisht kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi

Është sulmuar fizikisht kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi. Rastin për TV21 e kanë konfirmuar edhe nga Ministria e Punëve të Brendshme. Nga MPB thonë se sipas raportimit, Ibraimi është sulmuar nga disa persona. “Më 13.09.2022, në ora 09:46

Read Full Article