Kthehu në faqen kryesore

Tag "Pengmarrje"

Arrestohen dy të dyshuar për rrëmbimin e një 33-vjeçari

Arrestohen dy të dyshuar për rrëmbimin e një 33-vjeçari

Policia e Kosovës ka arrestuar sot personat me E. S. (24) dhe Gj. S. (55), shtetas kosovarë, lidhur me një rast të rrëmbimit më 26.01.2022, rreth orës 22:45, në Shtrubullovë të Drenasit. Personi i rrëmbyer, i moshës 33-vjeç, ishte dërguar

Lexo artikullin e plotë