Kthehu në faqen kryesore

Tag "New York"

Zjarri në New York, ende nuk dihet nëse ka shqiptar në mesin e viktimave

Zjarri në New York, ende nuk dihet nëse ka shqiptar në mesin e viktimave

Të dielën ka ndodhur një shpërthim zjarri në një ndërtesë në Bronx të Nju Jorkut ku mbetën të vdekur 19 persona, në mesin e tyre nëntë fëmijë, dhe u lënduan dhjetëra të tjerë. Konsullata e Përgjithshme e Republikës së Kosovës

Lexo artikullin e plotë