Kthehu në faqen kryesore

Tag "Mafia shqiptare"

“Luks i shfrenuar”/ Kriminologu italian: Dubai epiqendra e bosëve të mafies shqiptare

“Luks i shfrenuar”/ Kriminologu italian: Dubai epiqendra e bosëve të mafies shqiptare

Kriminologu dhe njëherësh juristi italian ka rrëfyer se si mafia shqiptare dhe ajo italiane kanë gjetur parajsën në Emiratet e Bashkuara Arabe. Në një intervistë për Rai News Vincenzo Musacchio, thekson se vendet si Dubai janë shndërruar në pikën më

Lexo artikullin e plotë