Kthehu në faqen kryesore

Tag "Kronika Ballkan"

Sharroi hekurat dhe zbriti me çarçafë nga kati i katërt i burgut

Sharroi hekurat dhe zbriti me çarçafë nga kati i katërt i burgut

Kristjan Mëhilli vijon të shijojë lirinë ndërsa autoritetet policore italiane po vijojnë kërkimet për të gjetur shqiptarin i cili u arratis natën e ndërrimit të viteve nga burgu i Vercelli. Mediat italiane shkruajnë se sipas sekretarit të Përgjithshëm të Sindikatës

Lexo artikullin e plotë