Kthehu në faqen kryesore

Tag "Kriptovaluta"

Vazhdon aksioni i policisë, konfiskohen aparate të kriptovalutave

Vazhdon aksioni i policisë, konfiskohen aparate të kriptovalutave

Njësitet policore në kuadër të Stacionit Policor në Vushtrri, sot në orët e mbrëmjes kanë gjetur dhe konfiskuar gjashtë aparate me 42 kartela për prodhimin e kriptovalutave. Në njoftimin e Policisë thuhet se konfiskimi i aparateve dhe pajisjeve të dyshuara

Lexo artikullin e plotë
Konfiskohen 67 aparate për mihje të kriptovalutave

Konfiskohen 67 aparate për mihje të kriptovalutave

Policia e Kosovës ka njoftuar se të enjten ka sekuestruar 67 aparate për mihjen e kriptovalutave. Aksioni ka ndodhur në Mitrovicën e Jugut “Hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve në kuadër të Drejtorisë Rajonale në Mitrovicën e Jugut, nën dyshime

Lexo artikullin e plotë