Kthehu në faqen kryesore

Tag "Kontrabanda"

Zbulohet marihuanë në vlerë prej 50 mijë eurove

Zbulohet marihuanë në vlerë prej 50 mijë eurove

Ministria e Punëve të Brendshme zbuloi 50 mijë euro marihuanë dhe arrestoi tre persona. “Më 25.01.2022 nga policët në bashkëpunim me Agjencinë për Siguro Nacionale, Departamentin për zbulimin e krimit të organizuar, SPB Shkup, pas hetimit në koordinim me prokurorin

Lexo artikullin e plotë
Gjykata liron dy shqiptarët që u kapën me 9.5 milion euro kanabis

Gjykata liron dy shqiptarët që u kapën me 9.5 milion euro kanabis

Gjykata ka lënë të lirë dy shqiptarë të kapur në një ‘shtëpi bari’ në Glasgow. Ata janë liruar nga burgu pasi u zbulua se ishin viktima të trafikimit të qenieve njerëzore. BBC shkruan se Orges Rizaj dhe Agustin Grembi u

Lexo artikullin e plotë