Kthehu në faqen kryesore

Tag "Grabitje"

I mituri që është autor i mbi 200 vjedhjeve, policia në hall 

I mituri që është autor i mbi 200 vjedhjeve, policia në hall 

Djali që shikoni në foto, është vetëm 13-vjeç e megjithatë ai është autor i më shumë se 200 vjedhjeve të dokumentuara nga Policia e Tiranës. I mituri me inicialet E.K., i cili sipas ligjit duhet të ishte në shkollë, por

Lexo artikullin e plotë
Grabitja në një kazino të Shkupit! Dy të rinj në pranga

Grabitja në një kazino të Shkupit! Dy të rinj në pranga

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar dy të rinj nga Shkupi, pasi dyshohet se në muajin dhjetor të vitit të kaluar kanë kryer grabitje në një kazino në rajonin e Gazi Babës. “Janë

Lexo artikullin e plotë
Ankohet se iu vjedh ari dhe dy orë dore në Aeroport

Ankohet se iu vjedh ari dhe dy orë dore në Aeroport

Një person ka raportuar se vëllai i tij kur ka arritur në shtetin e Zvicrës ka vërejtur se i janë vjedhur nga valixhja e tij sasi ari dhe dy orë dore. Rasti ka ndodhur më 07 janar në Aeroportin Ndërkombëtar

Lexo artikullin e plotë
Grabitje me thikë në Wester Union

Grabitje me thikë në Wester Union

Një grabitje ka ndodhur pasditen e sotme në filialin e institucionit mikrofinanciar Wester Union, në lagjen Lakrishte në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila ka thënë për KosovaPress se grabitja

Lexo artikullin e plotë
Grabitje e armatosur

Grabitje e armatosur

Dy persona nën kërcënimin e armës kanë kryer një grabitje në objektin e PTK-së në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinës Kështu ka njoftuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahemti.  Sipas saj, rasti ka ndodhur

Lexo artikullin e plotë