Kthehu në faqen kryesore

Tag "Gerta Shino"

Nënë për herë të parë, Gerta Shino ndan fotot e ëmbla me djalin

Nënë për herë të parë, Gerta Shino ndan fotot e ëmbla me djalin

Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, blogerja ka njoftuar se ajo dhe partneri, Florent Avdulahi, janë bërë prindër të një djali në datën 18

Lexo artikullin e plotë