“Ferrari” përplaset me pemën dhe shpërthen në flakë, ndërron jetë vëllai i deputetes

“Ferrari” përplaset me pemën dhe shpërthen në flakë, ndërron jetë vëllai i deputetes

Vëllai i deputetes greke Katerina Monogyiou, George, 45 vjeç ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në një aksident automobilistik. Ai ka qenë duke udhëtuar me një automjet tip “Ferrari” kur është përplasur me një pemë. Në momentin e përplasjes automjeti

Lexo artikullin e plotë