Kthehu në faqen kryesore

Tag "Dimitar Kovaçevski"

Propozim i mirë, të mendojmë më kokë të ftohtë, thotë Kovaçevski

Propozim i mirë, të mendojmë më kokë të ftohtë, thotë Kovaçevski

Kreu i Qeverisë, Dimitar Kovaçevski në konferencën për shtyp pas takimit me kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski tha propozimi i ri francez për zgjidhjen e çështjes me Bullgarinë nuk dëmton gjuhën dhe identitetin maqedonas, përcjell TV21. Kovaçevski drejtuar qytetarëve tha

Lexo artikullin e plotë