Kthehu në faqen kryesore

Tag "Delikuenca"

Me kokainë, pa patentë, pas mesnatës, vihen në pranga çifti i të rinjve

Me kokainë, pa patentë, pas mesnatës, vihen në pranga çifti i të rinjve

Policia e Kavajës ka arrestuar dy të rinj, pasi janë kalur duke drejtuar mjetin pa leje drejtimi dhe duke shkelur orën policore, si dhe nuk i janë bindur urdhrit të punonjësit të Policisë për të ndaluar. Në pranga kanë rënë

Lexo artikullin e plotë