Kthehu në faqen kryesore

Tag "Cristiano Ronaldo"

Shifra marramendëse shpenzimesh, ja sa kushtuan pushimet e Cristiano Ronaldos

Shifra marramendëse shpenzimesh, ja sa kushtuan pushimet e Cristiano Ronaldos

Sulmuesi i Manchester United, Cristiano Ronaldo, është një nga sportistët më të pasur në botë dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim. Së fundmi, ylli portugez ka qenë duke kaluar pushimet me familjen në Mallorca të Spanjës. Ronaldo ka qenë

Lexo artikullin e plotë