Kush është 34-vjeçari që dyshohet se hodhi tritolin në banesën e Armando Dukës

Kush është 34-vjeçari që dyshohet se hodhi tritolin në banesën e Armando Dukës

Arlen Hasanaj, është shoqëruar mbrëmjen e sotme si autor i dyshuar i vendosjes së lëndës eksplozive një natë më parë në shtëpinë e kreut të FSHF-së, Armand Duka. Në identifikimin dhe kapjen e autorit e tij kanë ndihmuar kamerat e sigurisë, të

Lexo artikullin e plotë
Atentat 42-vjeçarit, shpërthen makina në lëvizje

Atentat 42-vjeçarit, shpërthen makina në lëvizje

Një automjet tip “Mazda” blu ka shpërthyer orët e para të mëngjesit të së premtes në këtë vend në afërsi të rrethit të Selitës. Nga shpërthimi me lëndë plasëse mbeti i lënduar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri. Plagë të rënda

Lexo artikullin e plotë
Si shpëtoi për mrekulli gruaja shtatzënë e Erjonit

Si shpëtoi për mrekulli gruaja shtatzënë e Erjonit

Një tmerr i vërtetë ka ndodhur në pak sekonda në një lokal te Don bosko pasditen e sotme. Një person ka qëlluar me automatik drejt tavolinës ku ndodheshin disa persona. Nga breshëria mbeti i vdekur Erion Çela 35 vjeç. 46-vjeçari

Lexo artikullin e plotë
Atentati me një të vrarë dhe 4 të plagosur në Tiranë

Atentati me një të vrarë dhe 4 të plagosur në Tiranë

Atentati me një të vrarë dhe 4 të plagosur në Tiranë Breshëria e kallashnikovit tronditi Tiranën, pasditen e sotme. Erion Çela, 35 vjeç mbeti viktimë, si dhe u plagosën katër persona të tjerë. Ngjarja ndodhi në zonën e “Don Boskos”

Lexo artikullin e plotë
Detaje nga ngjarja në Don Bosko, viktima do bëhej së shpejti baba

Detaje nga ngjarja në Don Bosko, viktima do bëhej së shpejti baba

Viktima në atentatin e sotëm në Don Bosko të Tiranës, Erion Çela, pritej që së shpejti të bëhej baba. Bashkëshortja e viktimës sot në atentat mësohet se është shtatëzënë dhe se priste të sillte në jetë një vajzë. Erion Çela

Lexo artikullin e plotë