Kthehu në faqen kryesore

Tag "Arrestim"

Keqpërdori pozitën dhe autoritetin zyrtar, arrestohet

Keqpërdori pozitën dhe autoritetin zyrtar, arrestohet

Policia e Kosovës, Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, konkretisht Njësia Rajonale për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit në Prizren, sot më datë 27.01.2022, ka siguruar informata se në parkun e qytetit në Prizren, dyshohej se bëhej

Lexo artikullin e plotë
Ky ështëpersoni që u ekstradua në Gjermani, akuzohet për dy vepra penale

Ky ështëpersoni që u ekstradua në Gjermani, akuzohet për dy vepra penale

Gjatë ditës u raportua për një kosovar nga Istogu, i cili po kërkohet ndërkombëtarisht. 48 vjeçari ishte spallur në kërkim ndërkombëtar për veprat penale “Grabitje me dhunë” dhe “Kanosje”. I njëjti u vë në pranga sot, në pikën e kalimit

Lexo artikullin e plotë