Kthehu në faqen kryesore

Tag "Aksident"

Pamje nga aksidenti tragjik në Çajlë të Gostivarit

Pamje nga aksidenti tragjik në Çajlë të Gostivarit

Drejtuesi i aksidentit që ndodhi sonte rreth orës 19 në Çajlë, është transferuar në Klinikën Neurokirurgjike të Shkupit dhe është në rezik për jetë, njofton Gostivari Sot Ndërkohë tre shoqëruesit e tjerë që ndodhën në automjetin e aksidentuar janë me

Lexo artikullin e plotë
Policia jep detaje për aksidentin që e shkaktoi minstrja Hajdari

Policia jep detaje për aksidentin që e shkaktoi minstrja Hajdari

Policia e Kosovës sot dha detaje lidhur me aksidentin që e shkaktoi dje ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari. Policia informoi se dje në rrugën Vicianum, në Prishtinë, një e dyshuar femër kosovare përderisa ishte duke drejtuar veturën,

Lexo artikullin e plotë
Aksident zingjiror në aksin rrugor Tetovë – Gostivar

Aksident zingjiror në aksin rrugor Tetovë – Gostivar

Për më tepër, zëdhënësi i Sektorit të Punëve të Brendshme – SPB, Tetovë, Fatmir Rexhepi deklaroi që të dhëna zyrtare rreth aksidentit do të jepen në buletin policor të ditës së martë. Flaka Një aksident zingjiror ka ndodhur pasditën e

Lexo artikullin e plotë
Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe i bie banesës. Përfundon rëndë në spital

Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe i bie banesës. Përfundon rëndë në spital

Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe përplaset me një banesë. Ngjarja ndodhi në fshatin Lazarat të Gjirokastrës. K.A ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me murin rrethues të një banese. Për pasojë shoferi ka pësuar dëmtime në kokë

Lexo artikullin e plotë
Vajza humb kontrollin e makinës

Vajza humb kontrollin e makinës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Tiranë-Durrës. Shtetasja S. S., duke drejtuar mjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën

Lexo artikullin e plotë
Mbi 1 mijë e 700 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Mbi 1 mijë e 700 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 712 gjoba trafiku në Kosovë. Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar edhe 433 gjoba për mosrespektim të ligjit anti-COVID. Aksidente me të lënduar, në 24 orët e fundit

Lexo artikullin e plotë
Shkon të tre numri i viktimave nga aksidenti në Kosovë, 8 të tjerë të lënduar

Shkon të tre numri i viktimave nga aksidenti në Kosovë, 8 të tjerë të lënduar

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur një ditë më parë në aksin Podujevë-Prishtinë. Mediat vendase bëjnë me dije se dy persona kanë vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa personi i tretë ka vdekur në QKUK,

Lexo artikullin e plotë
Vdes një person, u vetaksidentua

Vdes një person, u vetaksidentua

Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti në fshatin Shipashnicë e Epërme të Kamenicës. Rasti ka ndodhur dje në mëngjes, ku viktima kishte humbur kontrollin ndaj veturës që e drejtonte duke u përplasur në murin e një

Lexo artikullin e plotë
Vetura bie në një kanal, lëndohen katër persona

Vetura bie në një kanal, lëndohen katër persona

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti kur vetura me të cilën po lëviznin si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë ka dalur nga rruga duke u rrokullisur në një kanal. Rasti ka ndodhur në fshatin Llukë

Lexo artikullin e plotë
Rreth 60 të shoqëruar për protestës tek godina e PD

Rreth 60 të shoqëruar për protestës tek godina e PD

Prokuroria e Tiranës ka vijuar hetimet për protestën e djeshme tek godina e selisë së Partisë Demokratike. Gazetarja e Klan News, Glidona Daci, raporton se deri tani numri i personave të shoqëruar në komisariat për dhunën në protestë ka shkuar

Lexo artikullin e plotë