Shtatzënë apo ka rënë në dashuri, si është e vërteta e Arjola Demirit?

Shtatzënë apo ka rënë në dashuri, si është e vërteta e Arjola Demirit?

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, vijon që të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas mbarimit të “Big Brother VIP”. Ajo është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku postimet apo deklaratat që bën aty, rrëmbejnë menjëherë vëmendjen e

Lexo artikullin e plotë
The Park Festival, katër netë me radhë festë në Gostivar!

The Park Festival, katër netë me radhë festë në Gostivar!

Edhe këtë vit Gostivari do të jetë nikoqir i shumë emrave të njohur të muzikës falë The Park Festival, i cili për herë të katërt, në datat 21, 22, 23 dhe 24 korrik do të mbahet në parkun e qytetit

Lexo artikullin e plotë
Shifra marramendëse shpenzimesh, ja sa kushtuan pushimet e Cristiano Ronaldos

Shifra marramendëse shpenzimesh, ja sa kushtuan pushimet e Cristiano Ronaldos

Sulmuesi i Manchester United, Cristiano Ronaldo, është një nga sportistët më të pasur në botë dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim. Së fundmi, ylli portugez ka qenë duke kaluar pushimet me familjen në Mallorca të Spanjës. Ronaldo ka qenë

Lexo artikullin e plotë
Dhurata Dora lanson klipin e këngës së re ‘Gajde’

Dhurata Dora lanson klipin e këngës së re ‘Gajde’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor. Ajo ka publikuar këngën e re “Gajde”, për të cilën ka bashkuar forcat me këngëtaren Elvana. Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale, me një paraqitje

Lexo artikullin e plotë
Melinda Ademi sjell pozat e nxehta nga jugu i Shqipërisë

Melinda Ademi sjell pozat e nxehta nga jugu i Shqipërisë

Melinda Ademi është një nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar. Artistja nga Kosova jo rrallëherë vihet në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike. Sezoni i verës ka ardhur, e teksa të gjithë presim të pushojmë,

Lexo artikullin e plotë
Burg për 17 vjeçarin që vrau vëllanë e vrasësit të babait

Burg për 17 vjeçarin që vrau vëllanë e vrasësit të babait

Gjykata e Lezhës ka lënë në burg 17-vjeçarin që ekzekutoi me pistoletë Ndue Lekgjonaj në Manati të Lezhës më 24 janar, duke u hakmarrë për babanë e vrarë. Seanca u drejtua nga gjyqtari Artan Hajredinaj, prokuror Sabri Kastrati, ndërsa avokati

Lexo artikullin e plotë