Sulmohet punonjësja në Spitalin e Kumanovës

Kronika
By Kronika 30 Shtator, 2022 08:12 Updated

Sulmohet punonjësja në Spitalin e Kumanovës

Të enjten herët në mëngjes, një 38-vjeçar nga Kumanova ka sulmuar një punonjëse në spitalin e Kumanovës, në repartin Infektiv.

Policia e gjeti dhe e arrestoi, ndërsa MPB shtoi se ndaj sulmuesit është duke u përgatitur kallëzim penal.

“Me datë 29.09.2022, në ora 01:40, zyrtarët policorë nga SPB Kumanovë kanë privuar nga liria shtetasin me inicialet F.J.(38) nga Kumanova, pasi me lëndë të mprehtë ka sulmuar dhe lënduar punonjësin e Departamentit Infektiv në Spitalin e Përgjithshëm të Kumanovës. Ai është ndaluar në Komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, njofton Ina.

Kronika
By Kronika 30 Shtator, 2022 08:12 Updated
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*