Byroja për Zhvillim Rajonal do të financon dy projekte në Gostivar

Kronika
By Kronika 30 Shtator, 2022 10:28 Updated

Byroja për Zhvillim Rajonal do të financon dy projekte në Gostivar

Byroja për Zhvillim Rajonal – BZHR do të financon dy projekte në Gostivar, rekonstruimi i rrugëve komunale për fshatin Kunovë si dhe shërbim efikas për pastrimin e hapësirave publike dhe mbrojtja e mjedisit jetësor në komunën e Gostivarit, njofton Gostivari Sot

“Byroja për Zhvillim Rajonal – BZHR me dy investime në Gostivar. Rekonstruimi i rrugëve komunale për fshatin Kunovë me vlerë: 7.989.527 denarë, dhe Shërbim efikas për pastrimin e hapësirave publike dhe mbrojtja e mjedisit jetësor në komunën e Gostivarit me vlerë: 7.205.000 denarë. Faleminderit për kujdesin e treguar Ramiz Rexhepi, drejtor në BZHR”, njoftuan nga BDI, dega në Gostivar. Gostivari Sot

Kronika
By Kronika 30 Shtator, 2022 10:28 Updated
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*