E dërgon veturën te mekaniku, vetura “avullohet”

Kronika
By Kronika 15 Shtator, 2022 10:15

E dërgon veturën te mekaniku, vetura “avullohet”

Dje (14-shtator) në orën 12:15, 62-vjeçare E.V. nga Tetova në SPB Tetovë ka raportuar se para rreth dy
vitesh në një puntori automekaniku, personit A.V. (23) nga Xhepçishti i Tetovës ka lënë për riparim
automjetin e tij “Ford Mondeo Caravan” me targa të Tetovës, por kur ka shkuar për ta marrë, automjeti
nuk ka qenë në punëtori. Menjëherë zyrtarët policorë të SPB Tetovë e kanë gjetur veturën në një parcelë për pjesë veturash në Neproshtenë të Tetovës dhe ia kanë kthyer pronarit.

Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Kronika
By Kronika 15 Shtator, 2022 10:15
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*