Burri denoncon gruan se e sulmoi djalin e tyre. Janë duke u divorcuar

Kronika
By Kronika 15 Shtator, 2022 10:22

Burri denoncon gruan se e sulmoi djalin e tyre. Janë duke u divorcuar

Pesëdhjetë e tetë vjeçari nga Tetova, dje (14- shtator) në ora 14:20 në SPB Tetovë ka raportuar se një ditë më parë rreth orës 19:30, në afërsi të Spitalit klinik të Tetovës, djali i tij i mitur është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij 48-vjeçare, me të cilën ishte në procedurë divorci dhe nga një burë tjetër, i cili ishte me të.

Po merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Kronika
By Kronika 15 Shtator, 2022 10:22
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*