Tetovë, sulm fizik mbi një të mitur

Kronika
By Kronika 13 Shtator, 2022 11:23

Tetovë, sulm fizik mbi një të mitur

Dyzet e një vjeçarja M.O. nga Tenova e Tetovës, dje (12-shtator) në ora 15:30 në SPB Tetovë ka raportuar se rreth mesditës një person në fshat ka sulmuar fizikisht djali i saj i mitur.

Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Kronika
By Kronika 13 Shtator, 2022 11:23
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*