Policia arreston 3 persona pasi u gjeti drogë!

Kronika
By Kronika 13 Shtator, 2022 11:21

Policia arreston 3 persona pasi u gjeti drogë!

Mbrëmjen e djeshme (12-shtator) rreth orës 21:30, në rrugën “Ivo Lola Ribar” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personat J.Z.(25), A.J.(28) dhe M.M.(21), të tre nga Tetova.

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe në automjetin “Ford” me targa të Tetovës, të cilën e drejtonte personi J.Z. është gjet marihuanë.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar dhe ndaj personave të përfshirë do të përgatiten
parashtresa përkatëse.

Kronika
By Kronika 13 Shtator, 2022 11:21
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*