Godet aksidentalisht me veturë nipin e tij një vjeçar

Kronika
Nga Kronika 2 Korrik, 2022 08:56

Godet aksidentalisht me veturë nipin e tij një vjeçar

Një fëmijë një vjeçar është goditur nga vetura dje rreth orës 07:50 në Gjakovë.

Siç njofton policia në raportin 24 orësh, ngjarja ka ndodhur në oborrin e të dyshuarit i cili nga pakujdesia ka goditur nipin e tij.

Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime serioze dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Në konsultim me prokurorin, rasti shkon në procedurë të rregullt. 21Media

Kronika
Nga Kronika 2 Korrik, 2022 08:56