E mitura nga Tetova sulmon nënën e saj me mjet të mprehtë, arrestohet nga policia

Kronika
Nga Kronika 12 Prill, 2022 09:38

E mitura nga Tetova sulmon nënën e saj me mjet të mprehtë, arrestohet nga policia

Pjestarët e policisë të SPB-Tetovë, dje (11-prill) rreth orës 16:30, në prani të punëtorit social dhe avokatit për të mitur, kanë arrestuar një të mitur nga Tetova, e cila paraprakisht e kishte kërcënuar dhe kishte tentuar ta sulmojë me mjet të mprehtë, nënën e saj F.D. 42 vjeçare nga Tetova, por është penguar në qëllimin.

E mitura është mbajtur në Stacionin Policor Tetovë për sqarim dhe dokumentim të plotë të rastit dhe kundër saj do të përgaditet procedim përkatës. /KlanMacedonia/

Kronika
Nga Kronika 12 Prill, 2022 09:38