Dy burra rrahin një person për borxh

Kronika
Nga Kronika 26 Janar, 2022 08:07

Dy burra rrahin një person për borxh

Një person është rrahur nga dy burra në Lipjan, për shkak të një borxhi të mëhershëm.

Policia bën me dije se njëri prej të dyshuarve është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi të mëhershëm, është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë. Njëri prej tyre është arrestuar dhe  pas intervistimit me vendim të prokurorit, është ndërguar në mbajtje, rasti  në procedurë hetimore”, thuhet më tej në raport.

Kronika
Nga Kronika 26 Janar, 2022 08:07