Një person është gjetur i vdekur

Kronika
Nga Kronika 9 Janar, 2022 10:23

Një person është gjetur i vdekur

Një person është gjetur i vdekur dje pasdite në Kamenicë.

Policia nuk ka dhënë detaje por ka njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe mjeku kujdestar, i cili ka konfirmuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Kronika
Nga Kronika 9 Janar, 2022 10:23