Dhuna në familje, vëllai i madh e rrah të voglin

Kronika
Nga Kronika 9 Janar, 2022 10:10

Dhuna në familje, vëllai i madh e rrah të voglin

Një i mitur ka raportuar në polici së është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij me moshë më të madhe.

I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, njofton policia.

Kronika
Nga Kronika 9 Janar, 2022 10:10