Aksident i rëndë! Makina del nga rruga, vdes në vend shoferi

Kronika
Nga Kronika 7 Janar, 2022 08:51

Aksident i rëndë! Makina del nga rruga, vdes në vend shoferi

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Velipojë.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal në anë të saj.

Për pasojë ka ndërruar jetë në vend një person identiteti i të cilit mbetet ende i panjohur.

Kronika
Nga Kronika 7 Janar, 2022 08:51