Kërcënonte dhe dhunonte nënën, arrestohet 28-vjeçari

Kronika
Nga Kronika 5 Janar, 2022 21:50

Kërcënonte dhe dhunonte nënën, arrestohet 28-vjeçari

Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar për dhunë në familje në Umbertide të Italisë.

Ai akuzohet se ushtronte dhunë dhe kërcënonte prej kohësh të ëmën. Kjo e fundit e ka kallëzuar edhe herë të tjera në polici, por e ka tërhequr denoncimin.

I riu i kërkonte para të ëmës, dhe kur ajo nuk i jepte, i biri ushtronte dhunë, shkruajnë mediat italiane.

Kronika
Nga Kronika 5 Janar, 2022 21:50