Zhduket një person

Kronika
Nga Kronika 4 Janar, 2022 10:51

Zhduket një person

Një person është zhdukur në Prizren, rastin në polici e ka raportuar babai i tij.

Prizren 01.01.2022-19:56 Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga data e cekur ka dalur nga shtëpia djali i ti.

Dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti në hetime.

Kronika
Nga Kronika 4 Janar, 2022 10:51