Po udhëtonte me makinë, 72-vjeçarja ndërron jetë gjatë rrugës

Kronika
Nga Kronika 4 Janar, 2022 21:07

Po udhëtonte me makinë, 72-vjeçarja ndërron jetë gjatë rrugës

Një 72-vjeçare ka humbur jetë brenda makinës me të cilën po udhëtonte në “Rrugën e Kavajës”, në kryeqytet.

Shtetësja me iniciale L.R. ishte pasagjere në mjetin që drejtohej nga shtetasi me iniciale Xh. K.

Policia njofton se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel

Kronika
Nga Kronika 4 Janar, 2022 21:07