Plagoset me armë i riu. U dërgua në spital

Kronika
Nga Kronika 4 Janar, 2022 07:42

Plagoset me armë i riu. U dërgua në spital

Plagoset me armë zjarri një i ri në Shkodër dhe dërgohet në spitalin e Tiranës për mjekim.

I plagosur mbeti 34-vjeçari Vinces Piroli, i cili banonte në Sanxhak të Kurbinit. Policia e Shkodrës dhe Lezhës ushtruan kontrolle për identifikimin e personave që mund të kenë dijeni për ngjarjen.

Gjithashtu u ngritën dhe pika kontrolli në të gjitha hyrje-dalje të qarkut Lezhë për të kapur autorin. Ende nuk dihet shkaku i kësaj plagosjeje.

Top Channel

Kronika
Nga Kronika 4 Janar, 2022 07:42