Makina përplas për vdekje këmbësorin në Durrës

Kronika
Nga Kronika 4 Janar, 2022 21:05

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Durrës

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit-Manzë.

Bëhet me dije se automjeti me drejtues shtetasin R. Sh., ka përplasur këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e përplasjes ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Inormacion paraprak

Rreth orës 18:40, në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit -Manzë, një automjet me drejtues shtetasin R. Sh., ka përplasur këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e përplasjes ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Kronika
Nga Kronika 4 Janar, 2022 21:05