Zhduket 63-vjeçari, vëllai e kërkon në polici: Vuan nga shëndeti mendor

Kronika
Nga Kronika 3 Janar, 2022 23:51

Zhduket 63-vjeçari, vëllai e kërkon në polici: Vuan nga shëndeti mendor

Një 63-vjeçar, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor, është larguar prej dy ditësh nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Kallëzimin e ka bërë në polici vëllai i tij. Ai denoncoi se i vëllai, G. A., banues në fshatin Mbyet të Fierit,  ka ikur nga banesa që prej datës 1 janar të këtij viti.

Policia po punon për gjetjen e 63-vjeçait.

Kronika
Nga Kronika 3 Janar, 2022 23:51