Sulmohet fizikisht një djal i ri

Kronika
Nga Kronika 3 Janar, 2022 23:45

Sulmohet fizikisht një djal i ri

Sonte në ora 03 e 45 minuta, D.T. (23) nga Bërvenica e Tetovës në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 13:30 në Sedllarcë të Poshtme e Tetovës, pas një zënke paraprake verbale është sulmuar fizikisht nga personi G.P. (20) nga Jançishti i Tetovës.

Po merren masa për zbardhjen. Dhe për dokumentimin e rastit. Kronika

Kronika
Nga Kronika 3 Janar, 2022 23:45